Karın Jager ile İmtihanı


handan - jager
Kar deyince  camın önünde kahveni alıp oturarak sokağı izlemek gelir aklıma. Karda oynayan köpekleri izlemek, yürümeye çalışan insanlara bakmak, beyazın o sonsuz etkisinde dalmak ve dışarısının soğunu izleyerek sıcacık evime şükretmek… Bu senede kar ile temasımda mesafeli olarak hayatıma devam ederken çok kısa bir sürelik gaflet ile Jager’le karda oynarken buldum kendimi.

Gelelim hikayeye… Gayet güzel hazırlandık ailece şöyle bir dolaşalım dedik, çıktık evden. Her yerde bembeyaz olunca sitenin içinde hem fotoğraf çekmek hem de Jager karda oynasın diye durduk. Tabi ben başta kuğu gibi poz verirken 🙂 Jager ordan oraya koşturuyor. Yanıma çağırdım birlikte fotoğraf çekilelim diye. Önce bi’ 2-3 sn durdu bana baktı. Anlamadı zannettik. Tekrar çağırmamla birden üzerime koştu. Ben onu itmeye çalışıyorum o beni. Benimde bayıldığım o son kareyi çektikten sonra Jager amacına ulaştı ve beni geriye doğru düşürdü. Her yerim kar içinde eve döndük.

Böylelikle eski geleneklerime döndüm. Ve kar dönemini pencerenin önünde geçirmenin en doğru karar olduğunu bir kez daha anladım. 🙂

Etiketler:, , , ,

You may also like

LEAVE A COMMENT

Haftanın Videosu
SOSYAL AĞLAR

KATEGORİLER

E-bültene kayıt ol

Kayıt olduktan sonra size gelen maili onaylamayı unutmayın!