Hayaller Sınırsızdır


Her zaman söylediğim gibi Hotiç ile çalışmayı bir şans olarak görüyorum. Gerek marka imajı gerek gerek iş disiplini gerek birlikte çalıştığınız insanların samimiyeti bunun en önemli etkenlerinden sadece bir kaçı. Bu sefer “iyiki…” dememin en önemli sebebi ise mükemmel bir projenin kenarından da olsa bir parçası olabilmek.

Lafı hiç uzatmadan konuya giriyorum.

Hotiç ile görmeyen ve az gören çocukların ailelerinin kurduğu Parıltı Derneği bir araya gelerek “Hayaller Sınırsızdır” projesini oluşturdular. Bu proje ile çocuklar hayal dünyalarını renkler ile buluştururken biz de onlar sayesinde bu dünyaya bir keşifte bulunduk.


“Renkleri görmüyorum ama onları hissediyorum.” diyen çocuklar birbirinden güzel resimler yaptılar. Yapılan resimlerde Hotiç portföy çantalarında hayat buldu. Proje sonucunda ise ortaya çıkan çantaların satışından elde edilecek tüm gelir Parıltı Derneği’ne aktarılacaktır. Lansmandan itibaren yoğun bir ilgi gören çantaları hala bazı Hotiç mağazalarında bulabilirsiniz. Gittiğiniz mağazada eğer yok ise hangi mağazadan çantayı alabileceğiniz konusunda mağaza görevlileri size yardımcı olacaktır.

Gelelim bendeki psikolojik etkisine…
Bu süreçte benimde Parıltı Derneği’ni ziyaret etme şansım oldu. Tedirgin girdiğim kapıdan umut ile çıktım. Çünkü hepsi birbirinden zeki, hepsi birbirinden hayata bağlı ve neşeli. Bu ilgi ve yüksek farkındalık ile hayatlarındaki bu küçük eksikliği çoktan bertaraf etmişler gelecek planlarına kendilerini vermişler. Biz hayal kurmaya bile korkarken onlar karanlıktan korkmadan hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyorlar.

Unutmayın, hayaller sınırsızdır.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Haftanın Videosu
SOSYAL AĞLAR

KATEGORİLER

E-bültene kayıt ol

Kayıt olduktan sonra size gelen maili onaylamayı unutmayın!