Pijama Partisi İle Evde Ajans Yıldönümü


Bundan 3 yıl önce ajansı kurmaya karar verdim ve tüm düzenimi bozarak zorlu bir sürece girdim. Hatta bir savaştan farksız 3 yıl geçirdim. Ajans kurarken hayallerim arasında; rahat mesai saatleri, hafta içinde kendime verdiğim izinler, huzur vardı.

Bu süreçte rahat mesai saatlerinden ziyade eve sadece uyumak için uğrar hale geldim. Jager’e ise hep ardakalan saatlerimden vakit ayırabildim. Geçirdiğim zaman ne kadar kaliteliydi tartışılır tabi. İşte bu 3 yılın sonunda ajansın yıldönümünde kendimi ödüllendirdim. Şimdi gelelim bir çok kişinin rutini olan ama benim için  1 aylık tatile çıkmışçasına bana iyi gelen günüme…

Evde olduğumu ilk olarak telaşsız halimden fark ettim. Çünkü, “Geç mi kaldım, Bu ne giysem, Acaba trafik durumu nasıl?” demedim. Kendime güzel bir filtre kahve yaptım. Jager’in şansına dışarıda dolaşmak için soğuk bir gün olsa da evde oynadık ve bol bol birbirimize sarıldık.

Çoğu işimi bir gün öncesinden hızlandırılmış tur halledip günün işlerinden zarurileri koltukta ve pijamalarımla tamamladım. Gün içerisinde maillerimi sadece telefondan kontrol ettim.

 

Her ay bir günümü böyle geçirmeye kendime söz vermiştim. 2017 kararlarımdan biriydi bu. İlkini ise ajansın yıldönümünde yapmam tamamen tesadüf oldu. Gelelim günün sürprizine… Uzun zamandır haşlanmış tavuk ve benzeri yemekler yerken bugün bir spagetti patlattım. 🙂  Hem de bol soslusundan. Pişman mıyım? İlerleyen günlerde göreceğiz.

Şimdi ise üzerimde battaniyem, onunda üzerinde bacaklarımda Jager yatarken TV keyfi yapıyorum. Umarım bu huzur bende bağımlılık yapmaz.

Etiketler:, ,

You may also like

1 Yorum

LEAVE A COMMENT

Haftanın Videosu
SOSYAL AĞLAR

KATEGORİLER

E-bültene kayıt ol

Kayıt olduktan sonra size gelen maili onaylamayı unutmayın!