2017 İlkbahar / Yaz’da Bizi Neler Bekliyor?


2017 İkbahar / Yaz aylarında bizi nelerin beklediği, nelerin 2017 trend’leri arasına gireceği yavaş yavaş belirginleşti. Podyumda gördüğümüz çizgiler çoktan reelde de kullanılmaya başlandı, vitrinlerde yerini aldı.

Kısaca özetlemek gerekirse de; 80’lerin renkli ve ışıltılı etkisi tüm hızıyla devam ederken tam tersi spor ve rahat kıyafetlerde günlük hayatımızda biraz daha yer alacak.

Peki, tam olarak neler öne çıkıyor? İşte 5 maddede listeledim;

1). Kırmızı ve Pembe Hakimiyeti
Pembe, naif çizgilerde; kırmızı ise iddialı kesimlerde sesini yükseltiyor. Önümüzdeki günlerde daha etkili olacak pembe ve kırmızı baştan aşağı bizi saracak gibi görünüyor. Siz de stilinizle trend görünmek istiyorsanız; çanta, ayakkabı, elbise ya da herhangi bir aksesuar, ne olursa olsun kırmızı ya da pembeyi üzerinizden eksik etmeyin.

 

2). Geniş Omuzlar
1980’lerin etkisi hala devam ediyor; hem de varlığını biraz daha hissettirerek. İşte bu yüzden annenizin sandığını açma ve yıllardır özenle saklanan vatkalı ceket, gömlek ve bluzları çıkarmanın tam zamanı. Stilinize adapte etmekte biraz zorlanabilirsiniz ama vitrinlerde sıklıkla görmeye başlayacağız.

 

3). Pul, Payet, Işıltı
Moda haftasının starı pullu, payetli kıyafetler oldu. Eğer kıyafet tercihinizde rahat, spor ve sade kıyafetlerden ziyade daha gösterişli ve ışıltılı kıyafetleri tercih ediyorsanız sezon sizin sezonunuz.

 

4). Sportif Görünüm
Yeni sezonda günlük stilinizde trend görünmek için artık yüksek topuklara ve şık elbiselere ihtiyacınız yok. Bir kapüşonlu svetşört ile oldukça cool olabilirsiniz. Dilediğiniz tüm spor parçaları bu sezonda özgürce kombinleyebilirsiniz.

5). Elbiseler Çiçek Açtı
Bahar deyince aklına çiçek ve çiçeklerin o iç açısı renkleri gelmeyen var mı? Moda haftasıda adeta çiçek açtı. Bu yıl çiçek desenli kıyafetler normalden daha fazla kullanıldı. Anlaşılan o ki; baharın o ılık gecelerine ve yazın sıcak akşamlarına çiçekli elbiseler damga vuracak.

 

Bumerang - Yazarkafe

You may also like

LEAVE A COMMENT

Haftanın Videosu




SOSYAL AĞLAR

KATEGORİLER

E-bültene kayıt ol

Kayıt olduktan sonra size gelen maili onaylamayı unutmayın!