2017 Trend Bikini / Mayo Modelleri


Havalar ısınmaya başladıkça ve bahar kendini gösterdikçe içimiz kıpır kıpır oluyor. Tatil planları yapılıyor, izin tarihleri ayarlanıyor. Kısa bir süre sonra da tatil alışverişleri başlayacak. Ama yazın plajda yada havuzda kim demode görünmek isterki?
İşte tam da bu yüzden şimdiden plaj stilinizi belirlemek için 2017 trend bikini / mayo modellerini sizler için listeledik.Püskül Neşesi: Mayo ve bikiniler bu sezonda Latin havasıyla daha keyifli ve eğlenceli görünecek. Ayrıca beach club’larda çılgınca eğlenmeyi seviyorsanız bu hareketli modellerde size ve neşenize ayak uyduracak.

Marka: Luli Fama

Sportif Yakalar; Bu sezonda halter yaka olarak da tabir edilen üçgen yakalar iddialı ve sportif görünmek isteyenlerin tercih edeceği bir model olacak. Ayrıca göğüs kısmını kapatması sebebiyle plajda rahat etmek isteyenlerinde tercihi olacaktır.

Marka; Ayra swim

Bel Dekoltesi; Bel kısmında derin dekolteler ile hem daha gizemli olurken aynı zamanda vücudunuza kıvrımlı bir görünüm kazandıracaksınız.

Marka; Luli Fama

Tek Omuz; Asimetrik kesimler bu sezonda sıkça karşımıza çıkıyor. Son olarak da tek omuzlu kesimi ile plajlara da sıçradı. Omuzlarınızı geniş göstermek istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz.

Marka; Flagpole

Yüksek Bel; Vücudunu toparlamak isteyenlerin, göbek kısmını kapatmak isteyenlerin tercihi yüksek beller.

Marka; Flagpole

Gelinlik Etkisi; Bu yaz gelinliklerin yoğun beyaz etkisini plajlarda da göreceğiz. Balayına gidenlerin şüphesiz tercih edeceği bu modellerin aynı zamanda seksi görünmek isteyenlerinde merceğinde olacağı kesin. 🙂

Marka; Beachbunny

2017 Trend Bikini / Mayo Modelleri
Etiketler:, ,

You may also like

LEAVE A COMMENT

Haftanın Videosu
SOSYAL AĞLAR

KATEGORİLER

E-bültene kayıt ol

Kayıt olduktan sonra size gelen maili onaylamayı unutmayın!