Sezonda Öne Çıkan Kimono Modelleri


Bu sezonun kahramanları şüphesiz kimonolar oldu.

Benimde severek giydiğim kimonolar bir çok markanın vitrininde daha baharın başında yerini aldı. Bir kimononuz yok ise hala geç kalmış sayılmazsınız. Sizin için en öne çıkan modelleri markaları ile birlikte listeliyorum;ZARA
www.zara.com/tr

Zara kimono konusunda en öne çıkan markalardan biri oldu. Zarif desenleri ve uçuş uçuş dokusu ile sade bir jean ile bile girdiğiniz her ortamın en şıkı siz olabilirsiniz.

STRADIVARIUS
www.stradivarius.com

Günlük kullanıma daha kolay adapte edebileceğiniz ve 3 farklı renk seçeneği olan Stradivarius kimonolar şu an 39.95 TL gibi çok uygun fiyata. Ayrıca bu tarzı benimsediyseniz kimono tulumlara da ulaşabilirsiniz.

MANGO

http://shop.mango.com

Mango klasik, alışkın olduğumuz kimono modellerini denim ile birleştirmiş ve yeniden yorumlamış. Boy uzunluğu da daha yukarı da kalıyor. Üzerindeki saydam çiçek baskıları da Jean etkisini destekliyor. Ben çok sevemesem de farklı bir yorum olması sebebi ile listeye ekledim.

OXXO
https://www.oxxo.com.tr

Danteli hangi kadın sevmez ki? Peki, dantel kimonolar… Her ne kadar günlük kombinlerde tercih edilse de ben plajlara daha çok yakıştırıyorum. Plaj stilinize elegan bir hava katmanın yanı sıra modern de görmenizi sağlayacaktır. Bu modelde uygun fiyatlı kimonalardan biri. OXXO’da sadece 69.95 TL.

KOTON
http://www.koton.com/tr

En farklı modellere Koton’dan ulaşabilirsiniz. Kısa, uzun, çiçekli, çizgili… Göz atmanızı öneririm. En pahalı ürün 89.00 TL, en ucuzu ise 29.99 TL.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Haftanın Videosu
SOSYAL AĞLAR

KATEGORİLER

E-bültene kayıt ol

Kayıt olduktan sonra size gelen maili onaylamayı unutmayın!