Fenomen İsimlerin Bikini / Mayo Seçimleri


Instagram’ın fenomen isimleri ve dünyaca ünlü blogger’ların plaj şıklığına göz atmak ister misiniz?

Yaza yaklaştığımız günlerde yaz boyunca plajlarda göreceğimiz 2017 Trend Bikini / Mayo Modellerini sizle paylaşmıştık. Bakalım hangi ünlü moda önderleri plaj trendlerini takip ederken hangileri kendi stillerini oluşturmuşlar?

1. Chiara Ferragni

2017 yazının plaj modasının en favori renklerinden biri beyaz. Özellikle balayına gidecek olanların ilk tercihi olan bu renk aynı zamanda plajlarda iddialı olmak isteyenlerinde sıklıkla tercih edeceklerini düşünüyorduk ki bu tezimizi Chiara Ferragni destekledi.İtalyan blogger Chiara Ferragni’nin ikinci tercihi ise iki renkli bir mayo. Mayonun göğüs altında ki renk değişimi yine trendler arasında olan yüksek beli bir nebze de olsa hatırlatıyor. Göğüs kısmındaki siyah çiçek detayları ile klasik bir modele elegan bir havada katılmış bu mayoyu biz kendisine çok yakıştırdı.

  

2. Valentina Ferragni

Asimetrik ve hareketli kesimler  sezonun en öne çıkan modellerinden. Valentina Ferragni’nin ilk tercihi de bu yönde bir bikini. Tek omuzlu siyah bikinisi ile hem şık hem de fit bir görüntü veriyor. İkinci tercihi ise bronz teni ile uyumlu kahverengi klasik kesimlerde bir bikini. Pudra fırfırlar ile hareketlenen bikini pastel tonlarının verdiği romantik etki ile güçlenmiş.

  

3. Negin Mirsalehi

Negin Mirsalehi yine güneşi kıskandıracak bir güzellikte karşımızda…  Tercihini sade straples bikiniden yana kullansa da transparan, üzerini tamamen saran bir parça ile görünümüne iddiayı eklemeyi ihmal etmemiş.

Hollanda doğumlu ünlü moda blogger’ı bir diğer tercihini ise sezonun en popüler rengi pembe ve ona uyum sağlayan yaz renklerinin hakimiyetinde bir mayodan yana kullanmış. Çok eğlenceli durmuyor mu?
  

4. Giulia Gaudino

Giulia Gaudino ‘da beyaz rengin sadeliği arkasına gizlediği seksapaliteye kendini kaptırmış. Aynı bikiniyi farklı bikini alt ve üsteleri ile de kullanan ünlü blogger yanık teni ile de beyazın hakkını veriyor.  Ayrıca bir çok beyaz mayoyu da tercih ettiğini Instagram hesabında paylaştığı fotoğraflarda görüyoruz.

Bir diğer bikini tercihi ise omuzlarını tamamen açıkta bırakan rengarenk ve desenli bir bikini. Bir çok farklı tarzda bikini ve mayo ile karşımıza çıkan Instagram’ın fenomen ismi gerek vücudu gerek aurası  ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

  

You may also like

LEAVE A COMMENT

Haftanın Videosu
SOSYAL AĞLAR

KATEGORİLER

E-bültene kayıt ol

Kayıt olduktan sonra size gelen maili onaylamayı unutmayın!