Prensesleri Kıskandıracak Güzellikte Miranda Kerr ve Sade Gelinliği


Dünyaca ünlü model Miranda Kerr, ünlü sosyal medya mecralarından biri olan Snapchat’in kurucusu ve CEO’su Evan Spiegel ile evlendi. Düğün fotoğrafları ise daha yeni basın ile paylaşıldı.

2014 yılından beri birlikte olan çift  yalnızca ailesi ve yakın arkadaşlarının katıldığı sade bir düğün yapmayı tercih ettiler. Hatta o kadar sade bir düğünki yalnızca 45 kişi davet edildi. Düğün yeri olacak da süper lüks evlerinin tercih ettiler. Gelelim Miranda Kerr’in dikkat çeken Dior gelinliğine. 🙂Beyazlar içinde bir kuğu gibi görünen Miranda Kerr, sade gelinliği ile yine çok konuşuldu. Üstelik sadece prova fotoğraflarını paylaşmasına rağmen.  Ünlü modelin uzun kollu bir gelinlik paylaşmasının sebebi ise Prenses Grace Kelly’nin gelinliğine çocukluğundan beri hayran olmasıymış. Ayrıca gecede Dior giyen tek kişi Miranda Kerr değil. Damat ve Miranda Kerr’in oğlu da tercihini Dior’dan yapmış.

Gelin tacının tasarımı için ise ünlü şapka tasarımcısı Stephen Jones tercih edilmiş.

Gelelim gelinlik hakkında yapılan yorumlara. Moda dünyası kendi içinde ayrılmış durumda. Bazıları sadeliğin dozunun kaçtığını, bu kadar sade olmaması gerektiğini iddia ederken bazıları ise gelinliğin Miranda Kerr’e çok yakıştığını ve çok zarif göründüğünü savunuyor. Kim ne derse desin eski  Victoria Secret mankeni Miranda Kerr hayallerinin gelinliğini giydiğini söylüyor.

Eskiden daha özgür ve bohem giyinmeyi tercih ettiğini belirten model “Artık yeni stilimde çabasız şıklığı tercih ediyorum.” diyor.

 

You may also like

LEAVE A COMMENT

Haftanın Videosu
SOSYAL AĞLAR

KATEGORİLER

E-bültene kayıt ol

Kayıt olduktan sonra size gelen maili onaylamayı unutmayın!