Iphone 8 final tasarım karşınızda!


Merakla beklenen, hakkında yüzlerce tasarım ve haber çıkan iphone 8’in son hali artık karşımızda!

iPhone çok köklü bir değişime girerek tasarımını baştan aşağı değiştirdi. 5.8 inç büyüklüğünde, büyük sayılabilecek bir OLED ekran ile gelecek olan iPhone 8 şimdiye kadarki tüm modelleri arasında en hızlısı ve en pahalısı olacak. iPhone, önceki modellerde kullanıcıların beklentisini karşılayamazken bu kez iddialı görünüyor.İşte Apple’ın yeni amiral gemisi, iPhone 8’in meraklılarının soru işaretlerini giderecek tüm bilgiler ve detaylar aşağıda.

Home tuşu tarih oluyor!

Home tuşu ile artık yavaş yavaş vedalaşıyoruz.  Yeni iPhone modelinde bu tuş parmak okuma sensörü ile ekrana gömülü olarak gelecek. Bu özellik sayesinde ekran oranı büyümüş olacak.

Gecikmiş su geçirmeme özelliği!

Yeni iPhone 8’in su geçirmeyen yapıda olacağı da bir başka iddia. Ayrıca iPhone 8’in telefonda kulaklık girişinin de bir önceki modeldeki gibi yer almayacağı konuşuluyor.
Çerçevesiz OLED ekranı, dikey çift arka kamerası ve cam arka yüzeyiyle kullanıcıların dikkatini oldukça çekecek. Sızan son bilgilere göre iPhone 8, Samsung Galaxy S8’e benzer bir yapıya sahip olacak.

Apple’ın WWDC 2017’de “Arttırılmış Gerçeklik” üzerine yaptığı sunum birçok insanın gelecekteki cihazlar için hayal gücünü bir adım öteye taşımaya yardımcı oldu. Son zamanların en çok konuşulan konusu ise arttırılmış gerçeklik (AR) teknolojisi Apple’ın AR evreni üzerinde tam bir yüz oluşturmadığını varsayarsak gelecekte çok geniş bir dünya vaad ediyor.

iPhone 8 modelinin kablosuz şarj teknolojisi de yeniden gündemde.
Eylül ayında yeni iPhone modellerini tanıtması beklenen Apple, bu lansmanda bir sürprize imza atabilir.

iPhone’unuzu Hızlandırmak İçin Yapmanız Gerekenler

 

 

You may also like

LEAVE A COMMENT

Haftanın Videosu
SOSYAL AĞLAR

KATEGORİLER

E-bültene kayıt ol

Kayıt olduktan sonra size gelen maili onaylamayı unutmayın!