Nem İstilası; Kuru Ciltler İçin En Popüler Ürünler


Eğer nemli bir cildiniz yok ise hem kırışıklıklar ile mücadele etmeniz gerekir hem de daha kusursuz bir makyaj için yoğun bazlar kullanmanız gerekir.  Bununla birlikte cildinizde her zaman renk farklılıkları olur ve mükemmel bir makyaj yapmak zorlaşır. Tüm bunlar ile başa çıkmak için de  yağ içinde su emülsiyonu dediğimiz ve deriyi daha yoğun nemlendiren ürünler kullanmak gerekir. İşte cildinizin susuluğunu giderecek ve neme doyuracak 10 ürün;


Shiseido | Total Regenerating Cream

Shiseido’nun nem konusunda en cömert ürünlerinden biri olan Total Regenerating Cream cilde uygulandığı an itibari ile cilde yoğun bir bakım sağlar. Bol nem enjeksiyonu ile cilt dokusunu geliştirir. Ayrıca kırışık ve sıkılık kaybı gibi sorunları da çözer.

Lancome | Hydra Zen Neurocalm Dry Skin Moisturiser

Lancome  ailesinin kuru ciltler için yeni nem bombası Hydra Zen. Hyalüronik asitle zenginleştirilmiş formülüyle yorgun ve hassas cildinizi nazikçe onarır.

Vichy | Aqualia Thermal Rich Nemlendirici

Güçlendirici Vichy Termal Suyu ve şeker, Vichy Aqua Thermal Rich Nemlendiri’de bir araya gelerek nemin yüzün her bölümüne eşit şekilde dağılmasını sağlıyor. Cilde 48 saat  daha taze ve aydınlık bir görünüm veriyor. Cilde sağladığı nemin yanı sıra kuruluğun verdiği kırışıklıkları da tedavi ediyor.

Dr Murad | Hydro Dynamic Ultimate Moisture

Uzun süre etkili ultra güçlü nemlendirici krem  Dr Murad | Hydro Dynamic Ultimate Moisture üstün tutma özelliğine sahiptir. Hindistan cevizi özleri ve hyalüronik asitle cildin ihtiyacı olan nemi sağlar. Yalnızca kuru ciltler için değil tüm cilt tipleri için uygundur.

The Body Shop | Oils of Life Revitalising Sleeping Cream

Güne daha dinlenmiş ve canlı bir cilt ile uyanmanızı sağlayan yoğun canlandırıcı gece kremidir. İçerdiği doğal yağlar  sayesinde uyku sırasında cilde yoğun bakım uygulayarak cildin daha canlı bir görünüme sahip olmasını sağlar.

 

Unutmayın ki her bir ürün her ciltte farklı sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple dermatoloğunuza danışmadan ürün seçimi yapmayınız.

You may also like

LEAVE A COMMENT

Haftanın Videosu
SOSYAL AĞLAR

KATEGORİLER

E-bültene kayıt ol

Kayıt olduktan sonra size gelen maili onaylamayı unutmayın!