Game of Thrones’dan Yeni Bir Sızıntı Haberi


Game of Thrones’dan sızıntı haberlerinin ardı arkası kesilmiyor.

Game of Thrones’un 7. sezon 4. bölümü internete düştü. Çoğu kişi bu bölümü izledi bile.

Peki diğer bölümler de bu sızıntıdan nasibini aldı mı? Yoksa sadece tek bölüm mü?

HBO için kara günler devam ediyor. Daha önce hacker’lar tarafından hack’lenerek  senaryonun bazı bölümleri çalınmıştı. Zaten geçtiğimiz sezonda benzer bir olay ile tüm bölümlerini çaldıran HBO bir de bunun üstüne geçtiğimiz günlerde Game of Thrones 7.sezon 4.bölümünü çaldırdı.

Şu anda asıl konuşulan konu ise sadece 4.bölüm mü yoksa tüm bölümler mi sızdırıldı? Sezonun kalan bölümleri de internete düşecek mi?Açıklamalara  göre HBO’nun  dağıtım ortağı Star India’nın güvenlik açığı sebebiyle 4. bölüm internete sızdırılmış. Zaten sızdırılan bölüm boyunca şirketin logosu filtrelenmiş şekilde görünüyor. Star India sözcüsü, yaptığı açıklamada 4. bölümün sızdırıldığını doğrulamıştı.

Eğer diğer bölümlerin de internete sızmış olabileceğini merak ediyorsanız hemen söyleyelim. Ne yazık ki öyle bir şey söz konusu değil.

Sadece 4. bölüm dağıtımcının hatası nedeniyle sızdırılmış ve soruşturma devam ediyor şu anda. Sonraki bölümlerde benzer durumun olmaması için HBO’nun ultra bir güvenlik sistemi kurduğu da söylentiler arasında.

Game of Thrones fanlarının bilgisine…

You may also like

LEAVE A COMMENT

Haftanın Videosu
SOSYAL AĞLAR

KATEGORİLER

E-bültene kayıt ol

Kayıt olduktan sonra size gelen maili onaylamayı unutmayın!