IPhone 8’in Yeni renk Seçenekleri


Apple’ın heyecanla beklenen ve sızıntılarının ardı arkası kesilmiyor.  iPhone 8’in yeni renk seçenekleri büyük talep göreceğe benziyor.Her bir sızıntı haberi ile büyük heyecan yaratan iPhone 8’in  şimdi de yeni renk seçeneği ortaya çıkmış durumda. Bu yeni renk seçeneği oldukça popüler olacak gibi!

iPhone 8’in yeni rengi;  Bakır Altın

Paylaşılan iPhone 8 fotoğrafı siyah ve beyaz renk seçeneklerinin yanına bir de bakır altın renk seçeneğinin geleceğini gösteriyor. Rose altın seçeneğinin güncellenmiş hali diyebileceğimiz bu renge.  Turuncu ile altın arası bu yeni renk seçeneği oldukça şık görünüyor.

Yeni iPhone modellerinin tanıtılacağı büyük lansman için davetiyelerin bu ayın sonunda gönderilmesi ve etkinliğin de Eylül ayında gerçekleştirilmesi bekleniyor. Tabii ki iPhone’un 10. yıldönümünün de kutlanacağı bu tarihe kadar daha birçok sızıntıyla karşılaşacağımız kesin.


Bu arada Foxconn Başkan Yardımcısı’nın Weibo üzerinden yaptığı paylaşım, iPhone 8’in hiç de ucuz olmayacağını gösteriyor. Bunun sebebi üretim maliyeti yüksek olan özel tasarımın gerektirdiği OLED ekranı.

Iphone 8 final tasarım karşınızda!

iPhone’unuzu Hızlandırmak İçin Yapmanız Gerekenler

 

 

You may also like

LEAVE A COMMENT

Haftanın Videosu
SOSYAL AĞLAR

KATEGORİLER

E-bültene kayıt ol

Kayıt olduktan sonra size gelen maili onaylamayı unutmayın!