Halka Küpeler Geri Döndü!


Son zamanların yeni trendlerin neredeyse çoğu eskilerden geliyor… 80’ler ve 90’lar birbiri ile yarışıyor. Bazı şeyler birebir günümüze akarken bazıları da güncelleniyor ve eskilerden izler ile hayatımıza giriyor. Şimdi ise sıra halka küpelerde. Evet doğru duydunuz. 90’ların ince, kalın, parlak, mat bir çok farklı formda halka küpeleri geri döndü. Aslında modayı seven birçok kadın zaten halka küpelerden vazgeçmemişti.Aslında halka küpeler birçok konuda hayatımızı kolaylaştırıyor. İster abiye bir kıyafette ister günlük kombininizde kullanın…. Her stile uyum sağlarlar.  Ayrıca en spor kıyafetinizde bile salaş bir topuz ile kombininizi taçlandırabilirsiniz.

Gelelim bu sezondaki kullanım şekillerine…

Halka küpeler bu sefer biraz daha minimaller…. Halkası ister büyük ister küçük olsun kibar ve daha tasarım çizgiler taşıyor. Stiline biraz karakter ve hareket katmak isteyenlere müjde!

Mudo / 25.99 TL

Halka küpelerin kendini göstermeye başlaması ile birlikte choker çılgınlığı da yavaş yavaş ömrünü tüketiyor. Earcuff’larda bu dönemde biraz ihmal edilebilir.

 

 

You may also like

LEAVE A COMMENT

Haftanın Videosu
SOSYAL AĞLAR

KATEGORİLER

E-bültene kayıt ol

Kayıt olduktan sonra size gelen maili onaylamayı unutmayın!