SONBAHAR RENKLERİ İLE KOMBİN ÖNERİSİ


Sonbaharın kendine özgü bir ruhu ve rengi var. Kahverenginin en güzel tonlarında kurumuş yapraklar, saçlarımızı havalandıran rüzgar, cama vuran yağmur köşeye çekilme zamanının geldiğini söylerken huzura ve dinginliğe çağırıyor bizi. Bu da doğal olarak saçımızdan, makyajımıza ve kombinlerimize kadar yansıyor. İşte sonbaharın bize verdiği bu ilhamla hazırladığımız sonbahar kombin önerilerimiz;

Süet ve kadife herhalde sonbahara en çok yakışan dokulardır. Özellikle yeşil ile birleşince elegan bir havaya bürünüveriyor. Bunun yanı sıra bej, taba ve kahverengi sonbaharın olmazsa olmaz renklerindendir. Uzun zamandır en trendler arasında yer alan sırt çantaları ise sonbahar-kış döneminde  tercih edilmeye devam edecek.

Süet Ceket: ZARA

Koton Kazak: Stradivarius

Süet Etek: ZARA

Topuklu Bot: Hotiç 

Sırt Çantası: Hotiç 


Yumuşak görünümünüzü biraz kırmak istiyorsanız turuncuyu tercih edebilirsiniz. Özellikle bej yada beyaz tercihleriniz ile kırmızı ve turuncu tonlarının daha da belirginleşmesini sağlayabilirsiniz. Eğer üzerinizde bu kadar belirgin bir renk yada parça var ise aksesuar seçiminde ikame bir renk tercih ederek hem tercih ettiğiniz bej, beyaz renklerini hem de baskın renkleri dengeleyebilirsiniz.

Jean: Bershka

Topuklu Bot: Boyner

Kazak: Mango

Mont: Mango

Portföy Çanta: Hotiç 


Bakır tonları giyimden ev aksesuarlarına kadar geçen gün biraz daha etkisini arttırıyor. Sizde şaplalarınızdan kolye, küpe ve yüzüklerinize kadar bakırı tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem trend hem de romantik bir sonbahar görünümü elde edebilirsiniz.

Pantolon: İpekyol

Kazak: PullandBear

Gömlek: PullandBear

Yaprak kolye: Yargıcı

Fötr şapka: Yargıcı

Bot: Hotiç

Portföy Çanta: Hotiç

 

You may also like

LEAVE A COMMENT

Haftanın Videosu
SOSYAL AĞLAR

KATEGORİLER

E-bültene kayıt ol

Kayıt olduktan sonra size gelen maili onaylamayı unutmayın!