Yakamoz Yurtları Şişli


Şehir dışından üniversite için İstanbul’a gelen biri olarak konaklamanın ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilirim. Hem güvenilir olmalı hem temiz ve ferah hem de merkezde olmalı ki İstanbul trafiği ile uğraşılmasın. Tüm bu öğeleri bir arada bulunduran bir yer bulmak gerçekten çok zordur.

İstanbul’un en merkezi ve modern semtlerinden biri olan Yakamoz Yurtları Şişli, diğer şişli öğrenci yurtları arasından birçok özelliği ile sıyrılmaktadır.

Kentin kargaşasından uzakta, güvenli ve nezih bir lokasyonda bulunan Yakamoz Yurtları Şişli, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet verirken deprem yönetmeliklerine de uygun bir biçimde inşa edilmiştir.
Ayrıca üniversite kampüslerine, şehir merkezine, ATM’lere, toplu taşıma araçlarına çok yakındır. Böylelikle hayatın içinden kopmadan bir öğrencilik dönemi geçirebilirsiniz.

Diğer Şişli yurt standartlarına göre sunduğu hizmetler ile rakiplerini geride bırakan Yakamoz Yurtları Şişli, 7/24 kapalı devre kamera sistemiyle izlenirken bunun yanı sıra parmak izli geçiş sistemi uygulaması bulunmaktadır. Yurdun bir etüd odası, bir spor salonu, yemekhane, kafe, ortak alanlar ve odalarda yüksek hız internet, kesintisiz sıcak su imkanı ve temizlik hizmetleri bulunmaktadır.

Güler yüzlü, deneyimli, öğrencilerin taleplerine öncelik veren vizyoner eğitimcilerden oluşan yönetimi ve personeli ile de öğrencilere yüksek kaliteli bir hizmet sunan Yakamoz Yurtları Şişli, tüm bu özelliklerin bir araya gelmesi ile üniversite öğrencilerinin öncelikli tercihi olmuştur.

 

You may also like

LEAVE A COMMENT

Haftanın Videosu
SOSYAL AĞLAR

KATEGORİLER

E-bültene kayıt ol

Kayıt olduktan sonra size gelen maili onaylamayı unutmayın!