Sinema Bilginizi Ödüllendirin


Markaların güçlü bir takipçi topluluğu kazanmasının en etkili yolu şüphesizki yarışmalardır. Bu sebeple de her gün karşımıza bir çok yarışma duyurusu çıkıyor. Ancak maalesef markalar takipçi / trafik kazanma gayesi ile yarışmaların içeriğini ihmal ediyorlar.

Bu sebeple de keşfettiğim denizkizi.net ‘in Ödüllü Sinema Quiz’ini paylaşmak istiyorum. Bu keyifli yarışma Denizbank’ın katkılarıyla hazırlanmış ve benden tam not aldı.

⇒ YARIŞMAYA KATILMAK İÇİN TIKLA

Öncelikli hedef aslında olması gerektiği gibi kullanıcılara keyifli bir test sunmak. Geçmişten günümüz popüler konularına kadar sinema alanında bir çok  farkı soru var. Quiz’in sonunda ise skorunuz geliyor. Eğer 5 soru üzerinde ise doğru yanıtlarınız yarışmaya hak kazanıyorsunuz. İşin güzel kısmı ise en az 5 soru barajını geçemediyseniz tekrar katılabiliyorsunuz. Ayrıca skorunuzdan memnun değilseniz yükseltmek için tekrar katılabiliyorsunuz. Bu da aslında bilmediğiniz soruları öğrenip tekrar katılmanızı sağlıyor.

Kazanmanız için şansa ihtiyacınız yok.!

En en çok soruyu en kısa sürede yanıtladıysanız kazanan sizsiniz demek. 🙂 Çekiliş ya da jüri seçiminde olduğu gibi işiniz şansa kalmıyor.

Gelelim ödüle, yani en önemli kısma…

Ödül zaten yarışmanın kahraman öğesi. Bir yıl boyunca kullanabileceğiniz sinema kartı hediye ediliyor. Her şehirde ve her sinemada kullanabiliyorsunuz. Ayda 3 kez 2 kişi olarak sinemaya ücretsiz gidebiliyorsunuz.

Yarışma süresi 2 hafta ve bugün başladı.

YARIŞMAYA KATILMAK İÇİN TIKLA

İyi olan kazansın. 🙂

 

 

 

You may also like

LEAVE A COMMENT

Haftanın Videosu
SOSYAL AĞLAR

KATEGORİLER

E-bültene kayıt ol

Kayıt olduktan sonra size gelen maili onaylamayı unutmayın!