Boş Vakitlerinizi Paraya Çevirebilirsiniz – Ek İş Fırsatları


Gelişen dijital çağda artık her şeyi dijital ekranlardan yapabiliyoruz. Telefonlardan işi yönetebiliyor, uzaklık kavramını ortadan kaldırarak video konferanslar sayesinde her yerde toplantıya katılabiliyoruz. Durum böyle olunca da kendi iş sahamızı oluşturmak ya da boş zamanlarımızı online işler yaparak paraya çevirmek çok zor olmuyor.

Kendi websitenizi/blogunuzu oluşturun.Eğer özel bir ilgi alanınız varsa ya da belli bir konuda bilgi birikime sahip olduğunuzu düşünüyorsanız kendi websitenizi/blogunuzu oluşturabilirsiniz. Bu paylaşımlarınız okuyucularınız tarafından sevilir websitenizin trafiğini arttırabilirseniz websitenize aldığınız reklamlardan bir gelir elde edebilirsiniz. Google’ın reklam verenler için oluşturduğu Adsense ile sitenizde reklam yayınlayabilirsiniz.

Instagram mağazası ile satış yapın.

Günümüzde Instagram kullanmayan yoktur. Her geçen gün trafiği arttıran Instagram’da kendi butik mağazanızı açabilirsiniz. Üstelik e ticaret sitelerinde olduğu gibi ödeme sistemleri kullanmanıza gerek yok. Shopier gibi sistemler kullanarak hızlıca satışa başlayabilir para kazanabilirsiniz.

Fotoğraf tutkunuzdan para kazanın.

Fotoğraf çekmeyi çok seviyorsanız istock, shutterstock gibi websitelerinde fotoğraflarınızı satabilirsiniz. Her ne kadar giriş süreçleri biraz zorlu olsa da bir süre sonra en çok satın alınan fotoğraflara yönelik çekimler yaparak kısa sürede gelirinizi arttırabilirsiniz.

Kaleminize güveniyorsanız makalelerinizi satabilirsiniz.

Günümüzde hızlı içerik ihtiyacı olanlar ile yazı yazmayı sevenleri bir araya getiren bir çok platform var. Bunların öncüleri is bionluk, uzmankirala, sadeceon gibi siteler. Burada gelen talepler doğrultusunda istediğiniz işi seçin makale yazabilir işinizi teslim ettiğiniz gibi de ödemenizi alabilirsiniz.

 

 

You may also like

LEAVE A COMMENT

Haftanın Videosu
SOSYAL AĞLAR

KATEGORİLER

E-bültene kayıt ol

Kayıt olduktan sonra size gelen maili onaylamayı unutmayın!