Adım Attıkça Para Kazanmak İsteyenler Buraya!


Son zamanların adım attıkça para kazandıran yeni trend aplikasyonu Sweet Coin! Belki bazılarınız çoktan duydu da kullanmaya başladı bile. Eğer daha önce Sweet Coin ismini duymadıysanız ama bu şekilde inovatif girişimlere de ilgiliyseniz bu yazımız sizin için. 

Sweet Coin Nedir?

 Sweet Coin bir mobil uygulamadır. Uygulamayı yükledikten sonra isim-soyisim, numara ve email vermeniz kayıt olmanıza yetmektedir. Uygulama da bu aşamaları geçtiğiniz andan itibaren her adımınızı uygulama saymaya başlamaktadır.

Her 1.000 adımınız 1 SC’e (Sweetcoin) denk gelmektedir. Aynı zamanda arkadaşlarınıza davet gönderdiğinizde arkadaşlarınız uygulamaya yüklediği gibi hesabınıza 5 SW gelmektedir.

Sweet Coin Paraya Çevrilir mi?

Uygulama içinde tweet coin’ler ile alışveriş yapabileceğiniz bir sanal mağaza var. Ama siz derseniz ben burdan alışveriş yapmak istemiyorum o zaman 20.000 sweet coin biriktirdiğinizde bunu nakit olarak çekebiliyorsunuz. 20 bin sweet coin 1.000 dolara denk geliyor.

Günde Yürüme Sınırı var mı?

İlk paket 5.000 adıma kadar sayıyor. İlk hesabı yüklediğinizde bu varsayılan ayarlar geliyor. Ama siz derseniz ki ben günde 5.000 adımdan fazla yürüyorum. O zaman bir üst pakete geçebilirsiniz. 10.000 adıma kadar sayan bu paket ilk ay ücretsiz sonraki aylarda ise aylık 4.75 sweet coin. Bunun gibi kendi ritminize göre ayarlayabileceğiniz birden fazla paket var.

      

Son olarak sürekli yanında telefon taşımayanlar için de güzel yanı ise uygulamayı Apple Watch ile entegre yapılabiliyor olmanız.

Günümüzde çoğumuz günlük adımlarımızı akıllı telefonlar ile takip ediyoruz. Bu uygulama verdiği küçük havuçlar ile bu temponuza bu amaç katarak daha çok yürümeye sizi teşvik ediyor. Ama siz hem arkadaşlarınızı davet edeceğiniz ağınıza hem de adımlarınıza güveniyorsanız 1.000 dolar bandına çabuk gelebilir hızlıca para kazabilirsiniz.

Kayıt referans kodu:  http://bit.ly/2C0GhKf

iPhone’unuzu Hızlandırmak İçin Yapmanız Gerekenler

 

 

You may also like

LEAVE A COMMENT

Haftanın Videosu
SOSYAL AĞLAR

KATEGORİLER

E-bültene kayıt ol

Kayıt olduktan sonra size gelen maili onaylamayı unutmayın!